Stupně proměn

2. května 2018 v 15:29 | Maru
Názvy proměn
1. Waterix
2. Berliax
3. Girlstalc
4. Pelganix
5. Narec
6. Mermaidix
Obrázky nemám, protože pořád budete vypadat stejně, jen se vám bude měnit barva ploutve.
1. Waterix
Tuto proměnu získá každá z vás, které se povede proměnit se. Musíte se naučit ovládat své schopnosti, plavání v proměně a proměňovat se do člověka a zpět. Pak se teprve můžete snažit o další z proměn.
Bonus: Budete umět komunikovat s vodou. Tzn. že když jí řeknete, aby vám pomohla plavat rychleji, pomůže vám. Můsíte ale poprosit a pak nezapomeňte poděkovat. Tento bonus vám zůstává ve všech proměnách
Bonus vzhledu: Ve vlasech vám v proměně budou občas téct malé kapičky vody.
2. Berliax
Pokud chcete získat tuto proměnu, musíte pomoci nějakému zvířeti v nesnází. Například když plavete v moři a najednou spatříte někoho, jak loví nějakou vzácnou rybu, tak nějak přeřízněte síť a odveďte rybu do bezpečí jejího domova.
Bonus: Budete umět lépe komunikovat s mořskými živočichy, i na dálku. Tento bonus máte už od začátku proměn, ovšem s touto proměnou je silnější, a jak jsem zmínila, budete umět s živočichy hovořit i na dálku. Tento bonus vám zůstává i v dalších proměnách.
Bonus vzhledu: Na pažích budete mít vytetován nějaký zvířecí symbol, například mořského koníka. Můžete to mít vytetované i na břiše nebo na boku, každý to má jinak.
3. Girlstalc
Tuto proměnu získáte, když splníš 50 dobrých skutků. Můžete si je někam zapisovat. Počítá se to jak u mořských panen, tak u lidí. Např. vyneseš odpadky aniž by tě někdo pobídl, umyješ podlahu, pomůžeš starému člověku, zajdeš na nákup atp. Ovšem né že si pomůžete svými schopnostmi
Bonus: Při této proměně budete ovládat krystalky (takže si můžete třeba schopností udělat hmotu a z ní pak uděláte krystalkové přívěšky) a budete umět vodu zkrystalizovat. Bonusy máte jen v této proměně.
Bonus vzhledu: Ve vlasech budete mít krystalkové sponky nebo budete mít krystalkový přívěšek/náramek
4. Pelganix
Musíš překonat svůj strach, aby jste získali proměnu. Pokud máte například strach z uzavřených prostorů, stanovte si čas, jak dlouho tam musíte vydržet, a splňte to. Minimální čas na to být v uzavřeném protoru je 30 minut (aby jste se nenudili, vezměte si třeba blok s tužkou, mobil, MP3 atd).
Bonus: Budete umět vyhledat podle intuice perly a budete je umět využít k dobru. Bonusy máte jen v této proměně.
Bonus vzhledu: Na rukou budete mít náramky z malých perliček a ploutev bude mít perleťový odlesk (ale barvu ploutve budete mít stejnou)
5. Narec
Svou schopností pomož 10x k dobru, pak si zasloužíš tuto proměnu. Například pokud uvidíš mořskou pannu uvězněnou v ledu a ty máš moc ohřívání vody, svou mocí mořskou pannu osvoboď.
Bonus: Budete umět pracovat s diamanty a využívat je k dobru či pomoci. Tento bonus máte pouze v této proměně.
Bonus vzhledu: Na krku budete mít přívěšek s malým diamantem a vaše ploutev bude mít diamantový odlesk.
6. Mermaidix
Pokud jsi již rok mořskou pannou a máš za sebou získané všechny proměny, můžeš mít tuto proměnu. Nezískává se nijak, jen pokud třeba ses proměnil/a 15. 7. 2017 a všech proměn jsi dosáhl/a 6. 7. 2018, musíš počkat do 15. 7. 2018, pak se proměníš v tuto proměnu.
Bonus (je to bráno i jako bonus vzhledu): Budete se moci proměnit v jakoukoliv jinou proměnu.
Proměny můžete získávat postupně, ale nemusíte, to je na vás. Jako první určitě ale budete mít Waterix.
Tak co, jaká proměna se vám líbí nejvíce?
Ps.: toto vymysleli holky z blogu skolaprovilimorskepanny.blog.czUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama